Partnerská webstránka damynakole.cz

zenskacyklistika.sk

Nadviazali sme spoluprácu s webom damynakole.cz

Na Slovensku, ale aj v Čechách, fungujú webstránky, ktoré sa venujú výlučne ženskej cyklistike. Po spoločnej dohode sme sa rozhodli uzavrieť spoluprácu a vzájomnú podporu.

Budeme sa tešiť, ak vyjadrite svoju podporu a budete radi navštevovať aj českú webstránku a takisto ich podporíte svojim „lajkom“ aj na facebooku. Na našom webe nájdete aj banner, ktorý vás odkáže priamo na vybrané články tejto českej stránky.

O českom webe damynakole.cz si môžete prečítať tu:

Milé dámy, slečny a paní, vítejte na našem dámském sportovním portále Dámynakole.cz. Doufám, že naše články a postřehy ze světa cyklistiky a cykloturistiky potěší zkušené a pomohou začínajícím. Budeme vám přinášet informace samozřejmě o kolech, novinkách z cyklistiky a cykloturistiky, ale upozorníme i na módní sportovní novinky a aktuality nejen z cyklistického sportu. Dozvíte se užitečné informace o správné výživě, tréninku, najdete zde i tipy na výlety a akce v ČR i v zahraničí. Čtení zpestříme i rozhovory se zajímavými osobnostmi. Těšíme se i na vaše postřehy a přejeme skvělou jízdu! © 2016 – 2020 Dámy na kolech.

O slovenskej stránke zenskacyklistika.sk:

Sme partia nadšencov a fanúšikov ženskej cyklistiky, ktorá na jar 2016 založila najskôr stránku na facebook-u pod názvom Ženská Cyklistika, kde sme sa orientovali len na cestnú cyklistiku. Neskôr sme sa však rozhodili písať o všetkých odvetviach ženskej cyklistiky a následne sme dňa 16.11.2016 vytvorili webstránku zenskacyklistika.sk. Za prvý rok sme si získali veľké množstvo sledovateľov (len na FB 4200) a tešilo nás, že ste informácie čerpali práve z našej stránky. Avšak v lete 2018 sme svoju činnosť prerušili a našu webstránku aj FB úplne zrušili. Na cyklistiku sme však nezanevreli ani počas toho obdobia a presne 5.8.2020 sme sa rozhodli „reštartovať“ aj naše aktivity. Ako prvú sme opäť spustili našu webstránku zenskacyklistika.sk, na ktorú sme pridali 94 článkov z pôvodných 635. Následne sme 13.8.2020 vytvorili aj našu úplne novú facebook stránku Ženská Cyklistika. Našim cieľom je Vám aj naďalej prinášať informácie o ženskej, dievčenskej cyklistike na Slovensku, ale aj vo svete. Budeme Vám vďační, ak budete o tejto stránke informovať aj Vašich priateľov či známych a veríme, že si táto stránka znova získa Vašu priazeň a budete ju radi navštevovať.  © 2016 – 2020 ženská cyklistika (ž.c.).

22.09.2020 | Text: ženská cyklistika (ž.c.) a dámynakole.cz | Foto:archív dámynakole.cz

Akcia na marec v predajniach kompava

ŽENSKÁ CYKLISTIKA NA FACEBOOKU

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ