O stránke zenskacyklistika.sk

O NÁS

Sme partia nadšencov a fanúšikov ženskej cyklistiky, ktorá na jar 2016 založila najskôr stránku na facebook-u pod názvom Ženská Cyklistika, kde sme sa orientovali len na cestnú cyklistiku.
Neskôr sme sa však rozhodili písať o všetkých odvetviach ženskej cyklistiky a následne sme dňa 16.11.2016 vytvorili webstránku zenskacyklistika.sk. Za prvý rok sme si získali veľké množstvo sledovateľov (len na FB 4200) a tešilo nás, že ste informácie čerpali práve z našej stránky.
Avšak v lete 2018 sme svoju činnosť prerušili a našu webstránku aj FB úplne zrušili.
Na cyklistiku sme však nezanevreli ani počas toho obdobia a presne 5.8.2020 sme sa rozhodli „reštartovať“ aj naše aktivity.
Ako prvú sme opäť spustili našu webstránku zenskacyklistika.sk, na ktorú sme pridali 94 článkov z pôvodných 635. Následne sme 13.8.2020 vytvorili aj našu úplne novú facebook stránku Ženská Cyklistika.
Našim cieľom je Vám aj naďalej prinášať informácie o ženskej, dievčenskej cyklistike na Slovensku, ale aj vo svete.
Budeme Vám vďační, ak budete o tejto stránke informovať aj Vašich priateľov či známych a veríme, že si táto stránka znova získa Vašu priazeň a budete ju radi navštevovať.

PREZENTUJTE VAŠE PRODUKTY A PODUJATIA NA NAŠEJ STRÁNKE

Informuj aj Ty na našej stránke. Prezentujte vašu firmu, ponuku, akciu, produkty a služby (predaj tovaru, služieb… atď. s cyklo zameraním pre ženy – dievčatá). Organizujete – usporiadavate rôzne cyklistické preteky, pripadne iné akcie s cyklo zameraním pre ženy – dievčatá…? Pošlite nám článok – pozvánku (plagát, ap.) a my to po vzájomnej dohode s vami uverejnime na našom webe.

ĎAKUJEME VÁM

Veľmi pekne ďakujeme všetkým ženám, dievčatám, trénerom atď. za či už podávanie informácií priamo z diania pretekov, písanie vyjadrení k pretekom, ktorých ste sa zúčastnili, alebo aj za všetky rozhovory, fotky, námety na články atď. Takisto aj akúkoľvek pomoc.

Vaša redakcia ženská cyklistika (ž.c.)