ACT 4 Slovakia and Daniela Lovlin

zenskacyklistika.sk

Sálové cyklistky víťazky šou Česko Slovensko má talent predstavili Svetovú novinku: SOUND OF CYCLING – ACT 4 Slovakia and Daniela Lovlin.

S veľkou radosťou si dovoľujeme predstaviť vám našu novú spoluprácu s famóznou husľovou virtuózkou Danielou Cmoríkovou, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Daniela Lovlin. Spolu s Danielou sme pre vás pripravili jedinečnú show, ktorá je spojením krasojazdy na bicykloch a živého husľového sprievodu. Veríme, že show „SOUND OF CYCLING“ prinesie aj tomu najnáročnejšiemu divákovi nezabudnuteľný hudobný a vizuálny zážitok. Ďakujeme Daniele, že sa rozhodla s nami spolupracovať a patrí jej náš veľký obdiv za jej úžasný výkon, povedali o tomto projekte dievčatá z ACT 4 Slovakia.

Pozrite si nové promo video:
Svetová novinka! SOUND OF CYCLING – Act 4 Slovakia and Daniela Lovlin

Svetová novinka! SOUND OF CYCLING – ACT 4 Slovakia and Daniela Lovlin 🚲🎻❤️S veľkou radosťou si dovoľujeme predstaviť vám našu novú spoluprácu s famóznou husľovou virtuózkou Danielou Cmoríkovou, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Daniela Lovlin 😊 Spolu s Danielou sme pre vás pripravili jedinečnú show, ktorá je spojením krasojazdy na bicykloch a živého husľového sprievodu.Veríme, že show „SOUND OF CYCLING“ prinesie aj tomu najnáročnejšiemu divákovi nezabudnuteľný hudobný a vizuálny zážitok. Ďakujeme Daniele, že sa rozhodla s nami spolupracovať a patrí jej náš veľký obdiv za jej úžasný výkon. 🎻👏🏻🤩Pozrite si naše nové promo video! 📹 Veríme, že sa vám bude páčiť 😊Music: Daniela LovlinArtistic cycling: Act4SlovakiaPromo video: Ivan Olvecky – ďakujeme za promo video 😊

Uverejnil používateľ ACT 4 Slovakia Nedeľa 13. septembra 2020
14.09.2020 | Text: ženská cyklistika (ž.c.) a ACT 4 Slovakia| Foto: archív ACT 4 Slovakia

ŽENSKÁ CYKLISTIKA NA FACEBOOKU

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ